Monday, September 17, 2012

*köhh köhh*

Maarja on haige. :3

Noh, pole palavikku ega midagi.. vist.. aga köha on ja kurk on ai. Mis tähendab seda, et no fucking school! Fuck yes! Vähemalt homme ei pea kooli minema kindlasti, kolmapäeva kohta ei tea. Aga vähemalt saab magada. Ja magamise all mõtlen ma loomulikult Jevgeni Onegini ja Fausti lugemist. Jeeeeee... -.-

Aga tegelikult pole kodus eriti midagi teha. Filme saab vaadata, muud eriti midagi. Aga ei ma ei nurise, parema meelega olen kodus ja igavlen, kui istun tundides, kus ma praktiliselt magama jään. 

Reede hommikul teatas isa, et nad lähevad emaga Laitsesse isa sõbra sünnipäevale ja otse loomulikult eeldasin ma seda, et nad jäävad sinna ööseks. Eriti arvestades veel seda, kui palju alkoholi isa kaasa võttis. Ühesõnaga, ütlesin Sandrile, et maja vaba ja siis ta kutsus veel mõned inimesed ja lõpuks oli siin üks väike istumine. Ei tore oli, kutid mängisid kitarri ja siis vaatasime õudukat ja mida veel. Alkoholi oli ka loomulikult, kuigi me nagu eriliselt palju seda ei tarbinud. Ja siis, just pärast seda, kui me mõtlesime, et võiks magama sättida ja veel ühe korra gangnam style'i tantsisime, tulid vanemad koju. Well fuck. Ja no mis siis ikka. Inimesed läksid laiali, ise mõtlesin ma küll, et kurat mis nüüd saab, raudselt olen mingis hullus jamas. Aga ei olnudki. Ema lausa ütles, et tal oli kahju, et ta meie nii toreda peo ära rikkus xD Ohjah, mul ikka juhtub. 

Tahaks õudselt midagi teha, aga ei tea mida. 

Kurb.

No comments:

Post a Comment