Monday, January 7, 2013

Et siis jamh..

Okei, ma ei saa enam üldse aru, miks ma selle blogi üldse tegin. Ma ei kirjuta siia nagunii midagi. Keegi ei loegi seda ju, peale ühe inimese. Mõttetu... Aga no samas pole filo tunnis nagunii midagi teha, so võib täitsa vabalt siia mingit mõttetust kirjutada.
Ehk siis, aastatöö sain täitsa B, väga rahul olen. Jõulud olid ära. Vana-aastaõhtu oli ära. Kõik oli väga äge ja puha. Ja nüüd siis on uuesti kool ja Maarja istub haige jalaga koolis, kuigi peaks kodus puhkama praegu. Ma ei tea, miks ma üldse valuvaigisteid võtan, need ju nagunii ei aita.
Haha, ma tean miks ma ei suuda blogi kirjutada. Ma unustan kogu aeg selle ära ju. I mean, ma panin selle akna vahepeal eest ära, ja siis enam ei tulnud meeldegi, et ma seda kirjutan. Oh jah. Ma olen ka geenius siin. 
Tegelikult on vahepeal täiega palju asju toimunud, aga ma ei viitsi neid siia kirjutada. Ütleme nii, et vana-aasta õhtu oli tore, aga samas mitte eriti tore. Väga otsekohene, või mis? Aga lihtsalt mõned asjad oleks võinud olemata olla. Muidu algas aastas päris hästi. Teine jaanuar oli tore. Sai Marellega terve Pärnu linna bussiga läbi sõita. Õeh. Siiamaale ei taha bussides enam istuda. Kuigi vahepeal käisin Tallinnas ka. Bussiga, loomulikult.
Väga tahaks koju ära. Tegelikult tahaks Ahoy'sse minna nüüd ja siis koju minna. Vot nii. Aga ei saa :( Päästke mind keegi, palun!