Täna oli esimene täispikk koolipäev... Maeitahaviigemindäramalähenvoodiallapeitu ;_;. Raske uskuda, et ma eile nii väga ootasin seda... Aeh. No vähemalt on tore sotsiaalne olla vahelduseks. I mean, saab inimestele närvidele käia ja kõike, jess! Hehe. Aga parim asi kooli juures on ikkagi see, kuidas me Marellega massiliselt üle laseme kogu aeg. Tahaks juba kohe edukalt seda tegema hakata.
Agajah, ainult kahe tunni unega polnud kõige mõnusam koolis olla. Mis teha, unerežiim on totaalselt sassis. Täna katsun kaheksa paiku magama sättida, siis olen homme vähe elusam ka. Ja kaks esimest kekat kohe, jeeeeeeee -.- Mul on selg puude alt õunade korjamisest ikka veel kange, armas.
Ma olen tähele pannud, et ma olen oma blogipostides kohutavalt negatiivne. Sorry guise.
Tuesday, August 28, 2012
Sunday, August 12, 2012
Burn!
Tervitused minu laineosakestest vormitud kaaslased.
Tuli välja, et ei saanudki Tallinnas tööd. Põhjus?- liiga külm suvi on. Fuck this shit noh. Aga vähemalt ei pea nüüd 12 tundi järjest jalul olema ja soomlasi lauda juhatama. Saab kodus voodis istuda ja arvutis kõiki oma veidrusi teha. Täpselt nii mulle kõige rohkem meeldibki. Muidugi oleks tore olnud Tallinnase kuu aega elada, aga noh, ülikool tuleb nagunii kahe aasta pärast seal.
Üldsegi on lookene nüüd sedasi, et varsti hakkab kool jälle. Yey! Saab jälle 9 kuud kooli jaoks orjata! Aastatööd peaks tegema...
Aga põhiliselt polegi midagi eriti juhtunud. Marieliga sain vahepeal Tallinnas kokku, käisin korea kohas Gotsus söömas. Ma pole eales veel nii teravat toitu söönud. Ei saanud rääkidagi vahepeal :D Ei aga tore oli. Peaks augusti jooksul veel korra seal pealinnas ära käima ja siis Marieliga ja ehk ka Mailaga kokku saama.
Tegelikult peaks üldsegi väheke sotsiaalsem inimene olema. Vahepeal tahaks küll kellegagi kokku saada ja nii, aga siis pole kedagi Pärnus ja noh, keegi vist väga öösel välja minna ka ei taha, erinevalt minust :D
Ma olen viimasel ajal liiga palju That 70's show'd vaadanud...
Vot sedasi siis see minu elukene siin kulgeb.
See kõlas nii... mitte minulikult. Oh well.
Buhbye bitches.
Tuli välja, et ei saanudki Tallinnas tööd. Põhjus?- liiga külm suvi on. Fuck this shit noh. Aga vähemalt ei pea nüüd 12 tundi järjest jalul olema ja soomlasi lauda juhatama. Saab kodus voodis istuda ja arvutis kõiki oma veidrusi teha. Täpselt nii mulle kõige rohkem meeldibki. Muidugi oleks tore olnud Tallinnase kuu aega elada, aga noh, ülikool tuleb nagunii kahe aasta pärast seal.
Üldsegi on lookene nüüd sedasi, et varsti hakkab kool jälle. Yey! Saab jälle 9 kuud kooli jaoks orjata! Aastatööd peaks tegema...
Aga põhiliselt polegi midagi eriti juhtunud. Marieliga sain vahepeal Tallinnas kokku, käisin korea kohas Gotsus söömas. Ma pole eales veel nii teravat toitu söönud. Ei saanud rääkidagi vahepeal :D Ei aga tore oli. Peaks augusti jooksul veel korra seal pealinnas ära käima ja siis Marieliga ja ehk ka Mailaga kokku saama.
Tegelikult peaks üldsegi väheke sotsiaalsem inimene olema. Vahepeal tahaks küll kellegagi kokku saada ja nii, aga siis pole kedagi Pärnus ja noh, keegi vist väga öösel välja minna ka ei taha, erinevalt minust :D
Ma olen viimasel ajal liiga palju That 70's show'd vaadanud...
Vot sedasi siis see minu elukene siin kulgeb.
See kõlas nii... mitte minulikult. Oh well.
Buhbye bitches.
Subscribe to:
Posts (Atom)