Monday, September 17, 2012

*köhh köhh*

Maarja on haige. :3

Noh, pole palavikku ega midagi.. vist.. aga köha on ja kurk on ai. Mis tähendab seda, et no fucking school! Fuck yes! Vähemalt homme ei pea kooli minema kindlasti, kolmapäeva kohta ei tea. Aga vähemalt saab magada. Ja magamise all mõtlen ma loomulikult Jevgeni Onegini ja Fausti lugemist. Jeeeeee... -.-

Aga tegelikult pole kodus eriti midagi teha. Filme saab vaadata, muud eriti midagi. Aga ei ma ei nurise, parema meelega olen kodus ja igavlen, kui istun tundides, kus ma praktiliselt magama jään. 

Reede hommikul teatas isa, et nad lähevad emaga Laitsesse isa sõbra sünnipäevale ja otse loomulikult eeldasin ma seda, et nad jäävad sinna ööseks. Eriti arvestades veel seda, kui palju alkoholi isa kaasa võttis. Ühesõnaga, ütlesin Sandrile, et maja vaba ja siis ta kutsus veel mõned inimesed ja lõpuks oli siin üks väike istumine. Ei tore oli, kutid mängisid kitarri ja siis vaatasime õudukat ja mida veel. Alkoholi oli ka loomulikult, kuigi me nagu eriliselt palju seda ei tarbinud. Ja siis, just pärast seda, kui me mõtlesime, et võiks magama sättida ja veel ühe korra gangnam style'i tantsisime, tulid vanemad koju. Well fuck. Ja no mis siis ikka. Inimesed läksid laiali, ise mõtlesin ma küll, et kurat mis nüüd saab, raudselt olen mingis hullus jamas. Aga ei olnudki. Ema lausa ütles, et tal oli kahju, et ta meie nii toreda peo ära rikkus xD Ohjah, mul ikka juhtub. 

Tahaks õudselt midagi teha, aga ei tea mida. 

Kurb.

Tuesday, September 11, 2012

Porta sitt wifi ja mustikamahl.

Nojaaamh. Kohe üldse ei suuda seal koolis olla. Juba jälle lasen tunde üle ja nüüd passin portas ja ootan, millal Marellel tund lõpeb ja me juua ostma lähme. Tegelikult tahaks koju, aga võti jäi koju, nii et shit fucking happens. 

Ma avastasin selle kolmveerand tunni jooksul, millal ma siin istunud olen, et kui süüa ära terve pakk parapähkleid ja juua pool pakki mustikamahla, hakkab sitaks paha. Aga mina olen endiselt loll ja joon rõõmsalt seda mahla edasi, sest mul on igav. Mu aju on vist üle keenud...

Ah jaa, nädalavahetusel käisin Tartus kah. Põhiliselt läksime sinna Tiinaga selle pärast, et Janno kõige esimese enda kirjutatud lavastuse esietendus oli ja me lihtsalt pidime seda nägema. Ja no kuna laupäeval nii hilja bussi Pärnu poole ei läinud ka enam, jäime me Janno ja ta korterikaaslase Karli poole ööseks. Ei väga äge oli seal. Kuigi öösel pidin kõrvalvoodis kuulama, kuidas Janno ja Tiina üksteist käperdasid aga OH WELL. Ma olin ju loomulikult liiga väsinud, et neile teada anda, et ma üleval olen. Aga hommikul oli tore rääkida sellest, kui väga ma neid padjaga visata tahtsin. Ha!
Ja no jah, pühapäeval sõitsime me kahekesi jälle ilusasti koju ja oligi pidu läbi. Kurb. Aga Tiina sõnul kutsus Janno meid sinna juba jälle, nii et ilmselt saab varsti jälle Tartusse minna. Kahju ainult, kui rõvedalt kallid need bussipiletid on. 

Tahaks mahlajääd.

Wednesday, September 5, 2012

Õõõõõõh.

Kool on masendav lihtsalt. Tegelikult ei saa ma aru, miks ma seal üldse käin. I mean, ma ei õpi nagu reaalselt tundides midagi, eriti kui saab arvutit kasutada. Aga ilma arvutita sureks ma koolis kolm korda kiiremini, kui muidu. Ja seda ma ei taha, eksole. Aga jah, filosoofia ja füüsika on põhimõtteliselt lihtsalt arvutisistumise tunnid. Vahepeal peab muidugi pilku ekraanilt tõstma ja õpetaja poole vaatama, nagu mind sitaks huvitaks see tekst, mida ta räägib. Kõige awkwardim on filosoofia õpetajaga silmside loomine tho. Ta vaatab sedasi naeratades otsa ja seletab seal muudkui edasi ja siis mul on alati tunne, et ma peaks talle kaasa noogutama või midagi. Aeeeh.

Aga muidu on värgid sedasi, et tahaks ennast nädalavahetuseks Tartusse sebida. Läheks Tiinaga Janno esimest lavastatud etendust vaatama ja juttude järgi on pärast aftekas ka, ehk siis tore tõotab see kõik tulla. Kui ainult ema lubaks. Millegi pärast on ta täieliku bloki peale pannud ja ei luba sinna minna. Tema põhiargument: "Sa ei lähe ühe kahekümne kahe aastase mehe juurde ööseks." Kui ta vaid teaks, et Janno on tegelikult 26... Agajah, eks peab ta ikkagi ära lunima kuidagi. 

Tegelikult peaks aastatööd tegema ja prantsuse keele jaoks suvest ettekannet kirjutama, aga Maarja istub rõõmsalt arvutis ja procrastinatib nii et vähe pole. Nunnu. :3