Tuesday, December 27, 2011

Christmas..

Niisiis, lõpuks sai ka 24. detsember mööda. Aualt öeldes polnud mitte mingit jõulutunnet. Võib-olla oli põhjuseks see, et telekast tulevate jõulusaadete asemel istusin ma internetis ja lugesin jutte, vaatasin saadet "How I met your mother" ja veetsin suure osa ajast Youtube'is. Nojah, tegelikult oleks ju võinud välja ka minna, aga ausalt öelda ei tulnud mitte mingit soovi sadade inimeste vahel ringi uidata.

Kingitustega vähemalt vedas. Raamat "Minu Jaapan", mida ma pole müügiski näinud veel (üli üli hea raamat ^^), hommikumantel, Ideaali 15 eurone kinkekaart (mul on selline tunne, et nii pea kui ma poodi sisenen, tühjeneb automaatselt mu rahakott haha), lauapeegel ja ühed küünelakid mis emps mulle ostis. Ei mingeid tüüpilisi sokke või asju, hehe :D

Aga aga aga, hoopis lahedam asi juhtus kolmapäeva öösel. Pärast seda kui me ballettist (mis oli muideks üli lahe) koju jõudsime ja Marellega meile tulime, istusime veits Youtube'is ja hakkasime Mattiasega rääkima. Pärast lühidat sissejuhatust, mis Tiina ja Mattiase vahel toimub, hakkas ta Mattiasele lõpuks aru pähe panema. Jumal tänatud. Mina seda senimaani suutnud pole :D Nii, igatahes, kella poole kahe - või kolme - ajal otsustasime et võiks välja minna, niisiis leppisime Mattiasega kokku, et kohtume Lina peatuses. Kodust väljahiilimine õnnestus valatult ning ausalt öeldes jõudsime me juba peaaegu Kaevu petuseni välja kui Mattiast lõpuks nägime. Mingil teadmata põhjusel ei rääkinud ta esialgu mitte midagi, aga pärast paariminutlist tögamist pääsesid ta keelepaelad valla ja siis hakkas nalja saama :D Marelle tahtis kesklinna minna, niiet sinna me siis läksimegi. Ma isegi ei mäleta enam millest me rääkisime (peale Marelle tädimehest.. ma ei tea miks mul just see asi meeles on), aga nalja igatahes sai. Tagasi jõudsime kella nelja paiku, endal juuksed härmas ning sõrmad külmunud. Põnev oli igatahes :D Loomulikult magasime kooliaktuse maha, niiet seekord seda ei näinudki.

Reede öösel rääkisime Mattiasega pikalt ja laialt igasugustest teemadest, niiet magama jäin nii umbes kuue paiku hommikul. Järgmisel päeval sõitsime vanematega Viljandisse, kuhu me ootamatult ööseks ka jäime. Tegelikult järelemõeldes oleks võinud ikkagi seesama õhtu tagasi tulla, aga kui pole armsaid inimesi tükk aega näinud ei taha kohe kuidagi sealt minema minna. Noh ja eks me siis jõudsimegi täna tagasi.

Paari päeva pärast juba aastavahetus. Tahaks seekord vanematega kodus passimise asemel midagi muud teha, näiteks uut aastat sõpradega vastu võtta. Kuigi samas tahaks Ooper Fantoomi ka näha... Dilemma missugune.

Ilusat uue aasta vastuvõtmist teile, kallikesed!

Tuesday, December 20, 2011

Väsinud.

Üks päev veel üle elada ja siis on VAHEAEG~! Noh, aktus ka, aga sinna ma ilmselt ei lähe. Kuigi kuna Marelle jääb homme minu juurde ööseks, siis me läheme vist koos aktusele ka... ma ei taha minna >_<

Homme kohe pärast kooli balletti vaatama! ^^ "Pähklipureja" kui täpsem olla. Päris põnev, pole enne balletti live'is näinudki. Ma loodan et homme on enam-vähem talutav ilm või sajab kas või lundki, sest muidu oleks lihtsalt masendab terve tee Tallinnasse ja tagasi vihmas sõita. Pealegi on meil veits vaba aega linnas ka ja ma ei taha mitte mingil juhul teatris sedasi istuda, et mu juuksed tilguvad. Noh, vihmavari on ka olemas, aga see on nii suur ja ma ei viitsi seda igal pool kaasas vedada. Rääkides vihmavarjudest- mul on nendega halvim õnn. Iga päev, kui ma selle kaasa võtan (sest tihti peale on hommikuti pilved kahtlaselt tumedad) ei tule tilgakesti maha ja just siis kui ma selle koju jätan tuleb hullem padukas. Ma olen täiesti kindel, et selle kohta on mingi Murphy seadus.

"How I met your mother" on ametlikult mu selle aasta lemmik saade. "Two and a half men" on minu jaoks juba liiga imalaks läinud. Praeguseni on mul siiski kõik osad vaadatud, sest mingi nostalgia kui niisugune jääb sinna alati sisse. Isegi siis kui Charlie asemel on nüüd pool-Jeesus. :D

Ma isegi ei tea mida ma vaheajal tegema hakkan. Ilmselt alustan Skyrim'iga lõpuks, varem pole aega olnud, aga terve vaheaeg ei tahaks ka arvutimängu taga veeta. Vahepeal mõtlesin et võiks minna Tallinnasse täiesti lambist, rongiga. See oleks päris tore :) Muidu võiks minna Tartusse, sest seal on rohkem sõpru, aga ma ei viitsi bussiga nii kaua loksuda ja pealegi pole seal kesklinnas enam suurt midagi teha. Ma olen ilmselgelt liiga palju Tartus teatris käinud :D Tegelikult võiks mingi kamba kokku ajada ja siis selle väikse tripi ette võtta. 3D kinno tahaks näiteks uuesti minna :)

Nahaarsti juures käisin täna. Ma ei tohi nüüd mõnda aega enam nõusid pesta, isegi kummikinnastega mitte *insert trollface here". Life is good :D

My feelings for you no words can tell,
expect for maybe "Go to hell!"

Friday, December 16, 2011

Random. :)

Juba oli esimene kaebus et miks ma veel kirjutanud pole lol.
Põhjus? Pole midagi kirjutada :3

Homme lähme kooriga Saaremaale. Wipeee. Not. :D Ei tegelikult pole isegi midagi hullu. Poistekooriga on koos esinemine ja pärast seda peame tegema "showd" et enda kingitused kätte saada. Mark, mark mark. Me teeme mingi eri kahtlast kava ka. Jube. Aa ja teemaks olid filmide tegelased, niiet homme õhtul olen ma filmist "Saag" Billy. Yaaaay. See on vähemalt tore :)

Käisin täna igast jõulukinke ja asju šoppamas. Suur kummardus Birgitile ja Sandrile, et te kinkisite mulle selle Ideaali kinkekaardi, sest mul oleks seal täna läinud reaalselt 40 euri :D:D Niiet jah, raha kulutada ma igatahes oskan. Praegu on mingi 25 euri vanaema-vanaisa kingitud rahast alles, aga ma olen täiesti kindel et nädalaga on see ka otsas. :) Oops.

Nii, mis ma veel sünnipäevaks sain... RIISIKEETJA! Mis on nagu HOLY MOTHER OF GOD. Madise ja Liisi kingitus :3 Ma olen neile suuuuure kalli võlgu nüüd. Aa ja pm sünnipäevaks jõudis kohale ka bento box, mis on sama moodi HOLY MOTHER OF GOD! Nüüd siis täitusid minu kaks unistust, mis on mul olnud sellest ajast peale kui ma hakkasin animesid vaatama. ^^ Nii, siis sain Tiina käest meigipintsleid, Triinult kaelakee ja ühe imehästi lõhnava seebi, siis 20 euri vanaemalt ja 50 euri vanaisalt. I'm bloody rich. Well, not so much anymore. Hehe.. TT_TT No ja siis sain veel igasugust pudi-padi, mida ei viitsi üles loetleda.

Mul on nii kuradi hea meel et Madis ja Liisi lõpuks tagasi on :3 Fun fun fun!

Tahaks juba et jõulud läbi oleks, saaks puhata. Magada :3 Kusjuures ma olen viimasel ajal peale eksameid täiega palju maganud. Kolmapäeval magasin näiteks poole kolmeni päeval... What the hell :D Ma ei taha teadagi mis siis veel on kui vaheaeg tuleb.

Poolik rumm on ikka veel kapis, pole eriti mõjuvat põhjust olnud seda tühjendada ja noh, üksinda pole nii mõnus ka. Õnneks tulevad pühad ja vaheaeg, siis saab kõike teha. :)

Okei, see tuli nüüd vääääga kiirustatud postitus. Ja väga katkendlik... jah. Mul on lihtsalt hea tuju, niiet ei koti ka väga mida ma siia kirjutan :D

Monday, December 12, 2011

Love is a puzzle. You work on it for so long, yet you may find one essential piece missing.

Nonii,
ärkasin puhanud peaga üles ja äärmiselt piinlik oli seda lugeda mis ma siia eile kirjutanud olin. Hehe.. :D

Because the way your lips curve into a smile...

Nii paljud inimesed viimasel ajal räägivad blogidest. Ma arvasin, et see on suht väljasurnud juba, aga guess not :D Igatahes tuli endal ka uuesti tahtmine seda taaselustada.

Laupäeval pidasime koos Sandriga sünnipäeva. Rahvast oli palju, kõik ei mahtunud ühte ruumi ära ja nii moodustus kaks "gruppi". Üks köögis ja teine suures toas. Sander jooksis kogu aeg kahe toa vahel ringi või siis karjus üle terve maja "Me tahame pannkooki teha!"; "Kus pannilabidas on?" jne. :D Põnev oli. Tiina ja Mattias amelesid samal ajal minu toas diivanil. Tahtsin just minna läpakast busside ajakava vaatama, kui ukse vahelt nägin kuidas Mattias Tiina peal oli ja mingi hull make-out session käis. Ma veel mõtlesin pärast, et kas ma julgen oma uut pleedi, mille peal nad olid, veel kasutada, sest kurat teab mida nad seal veel tegid. Tiina aga rääkis täna, et päris selliseks ei muutunud. Thank god :D

Juua oli parajalt, tegelikult isegi liiga palju, sest hommikul saatsin pooliku viinapudeli ja päris mitu purki õlu Aare, Anne ja Steniga Tallinnasse. Mis ma nendega ikka teinud oleksin? Hoida poleks neid nkn kusagil olnud. Ainult pooliku pudeli rummi jätsin endale. See kraam on liiga hea et ära anda :D

Täna enne kirjanduse arvestust tegin väikese koka-rummi koksi, kuigi öö läbi üleval olnud ajule see väga hästi ei mõjunud ning mingi pool tundi oli päris paha olla. Imelik, isegi pühapäeval pärast sünnipäeva polnud pohmakat ja siis ühest topsist hakkas okse refleksi tulema. Oh well. Igatahes tõmbas see kõvasti närvi maha ning äratas üles ka, arvestuse sain A :)

Arvestused oli küll kõik juba ära, aga sellgi poolest on meil homme vaba päev. Ma ei nurise, tegelikult ma olen üli tänulik et meil lastakse puhata, aga kus on õppealajuhataja loogiline mõtlemine? Tavaliselt ei lasta meil mitte mingil kuradi puhul niisama puhata. Isegi kui õpetaja on haige ja keegi ei saa tundi asendada, antakse mitu A4 pikkusi paljundusi, mille peab järgmiseks päevaks ära tegema. See on üks nendest asjadest, mis mulle Sütevaka juures ei meeldi. Kui ei taha läbi kukkuda, peab õppima ajud välja. Kui just loomulik intelligents välja ei löö, mida minu puhul juhtub kahjuks keemias näiteks väga, väga harva.

Nii kahju, et mu õige sünnipäev just kolmapäeval on. Ma ei kannata seda, kui terve klass hakkab sünnipäevalaulu laulma. Mida kuradit ma siis tegema peaksin? :D Enamasti vaatan ma savilt ruumis ringi või otsin mõne hea sõbra nägu, siis ohkan kergendunult kui see läbi saab. Awkward, awkward, awkward.

Tänane päev on, jumal tänatud, aeglaselt möödunud. Ma olen nii harjunud sellega, et kui ma koju jõuan on kohe-kohe vanemaid koju oodata ja eriti midagi teha ei saa enam. Mitte, et ma pöörasena mööda maja ringi torman, aga palju rahulikum on olla. Ei pea iga sekund muretsema selle pärast, et keegi mu tuppa lambist sisse astuks. Kuigi ma peaksin kassile õpetama, et ta võiks enda järel ukse kinni ka panna kui ta selle lahti lükanud on. Vastikult külma õhku tuleb koridorist ja mul on teki all liiga mõnus, et ust kinni panna. -.-

Varsti on jõulud, kahjuks. Ma olen vist ainus inimene minu suhtlusringkonnast, kes vihkab jõule. Kogu see faking sagimine ja tulede üles panek hakkab juba oktoobri lõpust ja igal pool lastakse jõululaule. Mul on enne õiget päeva kopp täiesti ees lihtsalt. Mis on ilusat eredatest jõulutuledest, kui maas on sopp ja veeloigud? Oodaku lumigi ära.

Mõnikord ma mõtlen, et tore oleks mitte mõelda. Oleks lihtsam. Või siis keerulisem. Aga sellel poleks vahet, sest inimesed ei mõtleks selle peale.