Monday, October 15, 2012

I'm so curious yeaaaah~

Pole kaua kirjutanud siia jälle. Ilmselt hakkabki see nüüd jälle sedasi olema, et kord kuus (kui sedagi) kirjutan siia mingit mõttetust, mis mulle parajasti pähe tuleb. Aga mis seal ikka! Elu läheb edasi ja ega kedagi nagunii ei huvita, mida ma oma eluga peale hakkan :D 

Ühesõnaga, ma olen terve jälle. Lõpuks ometi. Isegi nohu on üle läinud :3 Ja nüüd jäävad kõik teised mu ümber haigeks ja ma lihtsalt naeran. Suck it, bitches!

Ei aga tegelikult olen ma jube väsinud kogu aeg. Magan enda arust küll (5 tundi päevas on ju tavaline, eksole?), aga ikkagi olen väsinud. Kõige hullemad on kirjanduse ja inka tunnid, sest ma lihtsalt ei püsi üleval. Jube! Praegu istun ka füsa tunnis. Õpetaja kuulamine on ju liiga mainstream. Oleme nüüd kõik ägedad ja kukume füüsika läbi!

Aeh, ma ei tea, mida oma eluga nüüd teha. Tahaks koolist ära juba kohutavalt ja omaette kusagile pisikesse korterisse elama minna, but nooooooooo. Peab koolis käima, nahhui. Võiks ju ometi pudelikorjajaks hakata, abielluda Vovkaga ja värki. 

Ahjaa, eelmine nädal käisid norrakad siin. Saime Ingridi Ja Guroga kokku ja üldse oli vägev. Kahju oli jälle lahku minna, aga me plaanime suvel Tiinaga Bergenisse minna ja lähme kenasti Ingridi juurde paariks nädalaks elama. Can't fucking wait!

Aa ja Maarja läheb Pariisi ja Ungarisse kahhhh :3 Vanemate rahakotist hakkab veits kahju, though not really.

SOY UN DORITO!

No comments:

Post a Comment