Et siis on sedasi, et.. AASTATÖÖ ON TEHTUD!! Tegelt juba ammu, mingi nädal või nii. No, veits vähem, aga otse loomulikult olen ma liiga laisk, et siia midagi kirjutada. Nagunii kedagi ei koti ju. Ma tean tervelt ühte inimest, kes tõesti mu blogi loeb ja siis viriseb, et miks ma ei kirjuta vahepeal. You know who you are.
Aga jah, aastatöö valmis ja seitsmendal detsembril on kaitsmine. Ma ei oota seda üldse. Ma lähen raudselt jälle täiega närvi ja jalad hakkavad värisema ja hääl ei tule korralikult välja ja mida muud veel. Käed ka raudselt värisevad sedasi, et pillan kõik maha. Nagu alati, kui ma kas või klassi ees rääkima pean. Miks peab sellist asja nagu kaitsmine üldse korraldama? Ma võin ju aastatöö valmis kirjutada, aga ma ei taha mingi freaking komisjoni ees sellest rääkida. Õõh.
Igastahes, varsti tuleb vaheaeg :3 Noh, aega on veel sedasi ästi natukene, aga ikkagi. Tahakski juba Tallinnasse uuesti minna. Marieliga kokku saada ja värki. Ja seekord peaks tõesti Jaapani saatkonna juures ka ära käima, aga kunagi pole ju aega.
Ahjaa, sünnipäev tuleb varsti. Alla kuu pärast. Täitsa nunnu ju :3 Ei teagi, mida see aasta teha või kellega teha, kuigi kindlad inimesed on olemas. Mingit suuremat läbu ei hakka korraldama. Pole viitsimist. Mõtlesin, et võtan lihtsalt lähemad sõbrad kokku ja teen väikese istumise. Nothing special.
Prillid sain uued, enam polegi nahkhiir :3 Noh, klaasid sain tegelikult lihtsalt. Nüüd ma näen ilusasti inka klassis õpetajat ka, iga juuksekarva näen eraldi, kui tore! Kuigi mul on tunne, et mu silmad lähevad kohe-kohe jälle halvemaks, kui ma jätkan sellist arvutis istumist. Aga noh, YOLO, eks? Ei, ei.. vastik sõna. Vabandust, väljend. Ma vihkan seda, aga ikkagi kasutan. Kuigi suht irooniliselt, aga mõnel võib lihtsalt vale mulje sellest jääda.
Mm, Halloweeni aegu hakkas mul igav ka, so ma tegin ennast.. maiteagi kelleks. Mingiks inimeneks, kellel oli musta meiki ja palju vaba aega.
Peaks kooli sedasi minema...
.jpg)