Tuesday, July 17, 2012

Randomness

 Viimasest postitusest on möödas täpselt 17 021,3 aastat. That is, kui mu arvutused täppi peavad. Miks mul üldse on blogi, kui ma siia midagi ei kirjuta? Aehh.. who the fuck knows, aga ära ma seda ei kustuta :D For reasons. 


 Ma lähen homme pikemaks ajaks Tallinnasse Madise juurde elama, teen väheke tööd ja ostan jaapani keele grammatika õpiku. Peaks vist aastatööd ka tegema, aga ma isegi ei tea veel, kas ma saan oma läpakat üldse kaasa võtta. Haha, feil oleks, kui peaks õpetajale ütlema, et "Sorry Bob, emme ei lubanud läpakat Tallinnasse kaasa võtta ja ma ei saanud aastatööd kirjutada." 


 Anyway, ma mõtlesin, et võiks see kuu aega, kui ma Tallinnas olen, inimesi kursis ka hoida sellega, mida kõike ma seal teen. Sest ma ei viitsi seda kõigile eraldi rääkida... lazy ass. Ja noh, tahaks vahepeal lihtsalt midagi kirjutada ka. Mitte fice või muid jutte, kus peab kõikide asjade peale täiega mõtlema, et jutt normaalne välja tuleks, vaid niisama. 'cause I'm random like that.


 Tegelikult pole üldse kindelgi, kas ma seda tööd Oliveri restoranis üldse saan, kuigi esimene proovipäev oli ära ja kolmapäeval tuleb teine, aga tahtjaid pidi igatahes palju olema. Tahaks seda küll... raha on alati vaja. Ja mulle meeldiks kuu aega Tallinnas elada, siis ma oleks vähe rohkem social ka. Kuigi kõige rohkem meeldib mulle ikkagi üksinda kodus arvutis istuda ja omgpopis pooli mängida või midagi. Yeaah....


 Ma ostsin täna selle muna, millest koorub vette pannes dinosaurus. Ma ei tea, miks ma seda tegin, aga noh, nüüd istub mul purgis siis üks kahtlane roheline kummist dinosaurus... Äge.


Jossu magab praegu sedasi mu kõrval :3 Nii armas.. Olga pealagi, peaks ka magama minema. Vist. Kunagi. Byeh!