Nojaaamh. Kohe üldse ei suuda seal koolis olla. Juba jälle lasen tunde üle ja nüüd passin portas ja ootan, millal Marellel tund lõpeb ja me juua ostma lähme. Tegelikult tahaks koju, aga võti jäi koju, nii et shit fucking happens.
Ma avastasin selle kolmveerand tunni jooksul, millal ma siin istunud olen, et kui süüa ära terve pakk parapähkleid ja juua pool pakki mustikamahla, hakkab sitaks paha. Aga mina olen endiselt loll ja joon rõõmsalt seda mahla edasi, sest mul on igav. Mu aju on vist üle keenud...
Ah jaa, nädalavahetusel käisin Tartus kah. Põhiliselt läksime sinna Tiinaga selle pärast, et Janno kõige esimese enda kirjutatud lavastuse esietendus oli ja me lihtsalt pidime seda nägema. Ja no kuna laupäeval nii hilja bussi Pärnu poole ei läinud ka enam, jäime me Janno ja ta korterikaaslase Karli poole ööseks. Ei väga äge oli seal. Kuigi öösel pidin kõrvalvoodis kuulama, kuidas Janno ja Tiina üksteist käperdasid aga OH WELL. Ma olin ju loomulikult liiga väsinud, et neile teada anda, et ma üleval olen. Aga hommikul oli tore rääkida sellest, kui väga ma neid padjaga visata tahtsin. Ha!
Ja no jah, pühapäeval sõitsime me kahekesi jälle ilusasti koju ja oligi pidu läbi. Kurb. Aga Tiina sõnul kutsus Janno meid sinna juba jälle, nii et ilmselt saab varsti jälle Tartusse minna. Kahju ainult, kui rõvedalt kallid need bussipiletid on.
Tahaks mahlajääd.
No comments:
Post a Comment