Kool on masendav lihtsalt. Tegelikult ei saa ma aru, miks ma seal üldse käin. I mean, ma ei õpi nagu reaalselt tundides midagi, eriti kui saab arvutit kasutada. Aga ilma arvutita sureks ma koolis kolm korda kiiremini, kui muidu. Ja seda ma ei taha, eksole. Aga jah, filosoofia ja füüsika on põhimõtteliselt lihtsalt arvutisistumise tunnid. Vahepeal peab muidugi pilku ekraanilt tõstma ja õpetaja poole vaatama, nagu mind sitaks huvitaks see tekst, mida ta räägib. Kõige awkwardim on filosoofia õpetajaga silmside loomine tho. Ta vaatab sedasi naeratades otsa ja seletab seal muudkui edasi ja siis mul on alati tunne, et ma peaks talle kaasa noogutama või midagi. Aeeeh.
Aga muidu on värgid sedasi, et tahaks ennast nädalavahetuseks Tartusse sebida. Läheks Tiinaga Janno esimest lavastatud etendust vaatama ja juttude järgi on pärast aftekas ka, ehk siis tore tõotab see kõik tulla. Kui ainult ema lubaks. Millegi pärast on ta täieliku bloki peale pannud ja ei luba sinna minna. Tema põhiargument: "Sa ei lähe ühe kahekümne kahe aastase mehe juurde ööseks." Kui ta vaid teaks, et Janno on tegelikult 26... Agajah, eks peab ta ikkagi ära lunima kuidagi.
Tegelikult peaks aastatööd tegema ja prantsuse keele jaoks suvest ettekannet kirjutama, aga Maarja istub rõõmsalt arvutis ja procrastinatib nii et vähe pole. Nunnu. :3
No comments:
Post a Comment