Tuesday, December 20, 2011

Väsinud.

Üks päev veel üle elada ja siis on VAHEAEG~! Noh, aktus ka, aga sinna ma ilmselt ei lähe. Kuigi kuna Marelle jääb homme minu juurde ööseks, siis me läheme vist koos aktusele ka... ma ei taha minna >_<

Homme kohe pärast kooli balletti vaatama! ^^ "Pähklipureja" kui täpsem olla. Päris põnev, pole enne balletti live'is näinudki. Ma loodan et homme on enam-vähem talutav ilm või sajab kas või lundki, sest muidu oleks lihtsalt masendab terve tee Tallinnasse ja tagasi vihmas sõita. Pealegi on meil veits vaba aega linnas ka ja ma ei taha mitte mingil juhul teatris sedasi istuda, et mu juuksed tilguvad. Noh, vihmavari on ka olemas, aga see on nii suur ja ma ei viitsi seda igal pool kaasas vedada. Rääkides vihmavarjudest- mul on nendega halvim õnn. Iga päev, kui ma selle kaasa võtan (sest tihti peale on hommikuti pilved kahtlaselt tumedad) ei tule tilgakesti maha ja just siis kui ma selle koju jätan tuleb hullem padukas. Ma olen täiesti kindel, et selle kohta on mingi Murphy seadus.

"How I met your mother" on ametlikult mu selle aasta lemmik saade. "Two and a half men" on minu jaoks juba liiga imalaks läinud. Praeguseni on mul siiski kõik osad vaadatud, sest mingi nostalgia kui niisugune jääb sinna alati sisse. Isegi siis kui Charlie asemel on nüüd pool-Jeesus. :D

Ma isegi ei tea mida ma vaheajal tegema hakkan. Ilmselt alustan Skyrim'iga lõpuks, varem pole aega olnud, aga terve vaheaeg ei tahaks ka arvutimängu taga veeta. Vahepeal mõtlesin et võiks minna Tallinnasse täiesti lambist, rongiga. See oleks päris tore :) Muidu võiks minna Tartusse, sest seal on rohkem sõpru, aga ma ei viitsi bussiga nii kaua loksuda ja pealegi pole seal kesklinnas enam suurt midagi teha. Ma olen ilmselgelt liiga palju Tartus teatris käinud :D Tegelikult võiks mingi kamba kokku ajada ja siis selle väikse tripi ette võtta. 3D kinno tahaks näiteks uuesti minna :)

Nahaarsti juures käisin täna. Ma ei tohi nüüd mõnda aega enam nõusid pesta, isegi kummikinnastega mitte *insert trollface here". Life is good :D

My feelings for you no words can tell,
expect for maybe "Go to hell!"

No comments:

Post a Comment