Tuesday, December 27, 2011

Christmas..

Niisiis, lõpuks sai ka 24. detsember mööda. Aualt öeldes polnud mitte mingit jõulutunnet. Võib-olla oli põhjuseks see, et telekast tulevate jõulusaadete asemel istusin ma internetis ja lugesin jutte, vaatasin saadet "How I met your mother" ja veetsin suure osa ajast Youtube'is. Nojah, tegelikult oleks ju võinud välja ka minna, aga ausalt öelda ei tulnud mitte mingit soovi sadade inimeste vahel ringi uidata.

Kingitustega vähemalt vedas. Raamat "Minu Jaapan", mida ma pole müügiski näinud veel (üli üli hea raamat ^^), hommikumantel, Ideaali 15 eurone kinkekaart (mul on selline tunne, et nii pea kui ma poodi sisenen, tühjeneb automaatselt mu rahakott haha), lauapeegel ja ühed küünelakid mis emps mulle ostis. Ei mingeid tüüpilisi sokke või asju, hehe :D

Aga aga aga, hoopis lahedam asi juhtus kolmapäeva öösel. Pärast seda kui me ballettist (mis oli muideks üli lahe) koju jõudsime ja Marellega meile tulime, istusime veits Youtube'is ja hakkasime Mattiasega rääkima. Pärast lühidat sissejuhatust, mis Tiina ja Mattiase vahel toimub, hakkas ta Mattiasele lõpuks aru pähe panema. Jumal tänatud. Mina seda senimaani suutnud pole :D Nii, igatahes, kella poole kahe - või kolme - ajal otsustasime et võiks välja minna, niisiis leppisime Mattiasega kokku, et kohtume Lina peatuses. Kodust väljahiilimine õnnestus valatult ning ausalt öeldes jõudsime me juba peaaegu Kaevu petuseni välja kui Mattiast lõpuks nägime. Mingil teadmata põhjusel ei rääkinud ta esialgu mitte midagi, aga pärast paariminutlist tögamist pääsesid ta keelepaelad valla ja siis hakkas nalja saama :D Marelle tahtis kesklinna minna, niiet sinna me siis läksimegi. Ma isegi ei mäleta enam millest me rääkisime (peale Marelle tädimehest.. ma ei tea miks mul just see asi meeles on), aga nalja igatahes sai. Tagasi jõudsime kella nelja paiku, endal juuksed härmas ning sõrmad külmunud. Põnev oli igatahes :D Loomulikult magasime kooliaktuse maha, niiet seekord seda ei näinudki.

Reede öösel rääkisime Mattiasega pikalt ja laialt igasugustest teemadest, niiet magama jäin nii umbes kuue paiku hommikul. Järgmisel päeval sõitsime vanematega Viljandisse, kuhu me ootamatult ööseks ka jäime. Tegelikult järelemõeldes oleks võinud ikkagi seesama õhtu tagasi tulla, aga kui pole armsaid inimesi tükk aega näinud ei taha kohe kuidagi sealt minema minna. Noh ja eks me siis jõudsimegi täna tagasi.

Paari päeva pärast juba aastavahetus. Tahaks seekord vanematega kodus passimise asemel midagi muud teha, näiteks uut aastat sõpradega vastu võtta. Kuigi samas tahaks Ooper Fantoomi ka näha... Dilemma missugune.

Ilusat uue aasta vastuvõtmist teile, kallikesed!

No comments:

Post a Comment