Põhjus? Pole midagi kirjutada :3
Homme lähme kooriga Saaremaale. Wipeee. Not. :D Ei tegelikult pole isegi midagi hullu. Poistekooriga on koos esinemine ja pärast seda peame tegema "showd" et enda kingitused kätte saada. Mark, mark mark. Me teeme mingi eri kahtlast kava ka. Jube. Aa ja teemaks olid filmide tegelased, niiet homme õhtul olen ma filmist "Saag" Billy. Yaaaay. See on vähemalt tore :)
Käisin täna igast jõulukinke ja asju šoppamas. Suur kummardus Birgitile ja Sandrile, et te kinkisite mulle selle Ideaali kinkekaardi, sest mul oleks seal täna läinud reaalselt 40 euri :D:D Niiet jah, raha kulutada ma igatahes oskan. Praegu on mingi 25 euri vanaema-vanaisa kingitud rahast alles, aga ma olen täiesti kindel et nädalaga on see ka otsas. :) Oops.
Nii, mis ma veel sünnipäevaks sain... RIISIKEETJA! Mis on nagu HOLY MOTHER OF GOD. Madise ja Liisi kingitus :3 Ma olen neile suuuuure kalli võlgu nüüd. Aa ja pm sünnipäevaks jõudis kohale ka bento box, mis on sama moodi HOLY MOTHER OF GOD! Nüüd siis täitusid minu kaks unistust, mis on mul olnud sellest ajast peale kui ma hakkasin animesid vaatama. ^^ Nii, siis sain Tiina käest meigipintsleid, Triinult kaelakee ja ühe imehästi lõhnava seebi, siis 20 euri vanaemalt ja 50 euri vanaisalt. I'm bloody rich. Well, not so much anymore. Hehe.. TT_TT No ja siis sain veel igasugust pudi-padi, mida ei viitsi üles loetleda.
Mul on nii kuradi hea meel et Madis ja Liisi lõpuks tagasi on :3 Fun fun fun!
Tahaks juba et jõulud läbi oleks, saaks puhata. Magada :3 Kusjuures ma olen viimasel ajal peale eksameid täiega palju maganud. Kolmapäeval magasin näiteks poole kolmeni päeval... What the hell :D Ma ei taha teadagi mis siis veel on kui vaheaeg tuleb.
Poolik rumm on ikka veel kapis, pole eriti mõjuvat põhjust olnud seda tühjendada ja noh, üksinda pole nii mõnus ka. Õnneks tulevad pühad ja vaheaeg, siis saab kõike teha. :)
Okei, see tuli nüüd vääääga kiirustatud postitus. Ja väga katkendlik... jah. Mul on lihtsalt hea tuju, niiet ei koti ka väga mida ma siia kirjutan :D
No comments:
Post a Comment