Khm... jah... pole just väga kaua siia kirjutanud. Birgit, sa võid mu üle uhke olla, et ma seda lõpuks tegin xD
Kooli tahaks põlema panna. Ei, tegelikult mitte. Lihtsalt on kopp ees ja tahaks juba vaheaega. Mata sain nüüd enam-vähem korda. Kui enne oli arvestus 2, siis nüüd sain selle 3 peale välja venitatud. Ma ei harju vist elu sees uue mata õpsiga ära. Kohutav lihtsalt.
Mul on nii palju teha, et ma tõepoolest ei tea, millest alustada. Tahaks saadet edasi vaadata... siis tahaks veel ühte saadet edasi vaadata. Tahaks raamatut lugeda ja peaks aastatööd tegema. Lõpuks söön ikkagi kuivalt nuudleid ja istun 9gagis. Fun fun fun fun. Ei tegelikult isegi mitte 9gagis, vaid ootan, millal Marelle kullakene jälle foorumis mulle vastab, et siis meie gei juttu edasi kirjutada. Mwahahahaa. Ma olen veits liiga obsessed geidega viimasel ajal. Ma isegi ei tea miks, aga ma lihtsalt nii armastan neid ^^
Varsti peaks Taiwanist pakk kohale jõudma. Ei jõua enam ära oodata hehe. Ma kirjutasin ühele jaapanlasele ka, kellega tahaks trade'ida, aga ta ei ole mulle veel vastanud. Kahju kahju. Tahaks juba rohelise tee asju ja ehtsat Jaapani ramenit. Nämma.
Homme on õpetajate streik. FUCK YEAH! Ma nii vajan seda vaba päeva... magamiseks. Kuigi peaks õppima ka ja särki värki, aga ma tahan asualt lihtsalt magada. Öösel istun ma ju nagunii poole ööni arvutis, ega siis öö ometi magamiseks pole. Kuigi tegelikult peaks magamise asjad korda saama, sest see peavalu, mis mul juba paar päeva olnud on, on nii kuradi häiriv.
Ma sain teada, et ma pean oma suure raske viiulikasti Norrasse kaasa võtma. Me no gusta. Tõepoolest, mul on endalgi vähemalt üks suur kott (sest me jääme mingiks kümneks päevaks ära) ja siis ma pean veel viiulit ka kaasas vedama. No mis elu see on :D Ja nüüd mind hakkas "Absoluutselt" kummitama. Just great.
Anyways, ma siis üritan siia rohkem midagi kirjutada ka. Birgit võib nii kallis olla ja mulle seda vahepeal jälle meelde tuletada. :)
M.
No comments:
Post a Comment