Täna oli esimene täispikk koolipäev... Maeitahaviigemindäramalähenvoodiallapeitu ;_;. Raske uskuda, et ma eile nii väga ootasin seda... Aeh. No vähemalt on tore sotsiaalne olla vahelduseks. I mean, saab inimestele närvidele käia ja kõike, jess! Hehe. Aga parim asi kooli juures on ikkagi see, kuidas me Marellega massiliselt üle laseme kogu aeg. Tahaks juba kohe edukalt seda tegema hakata.
Agajah, ainult kahe tunni unega polnud kõige mõnusam koolis olla. Mis teha, unerežiim on totaalselt sassis. Täna katsun kaheksa paiku magama sättida, siis olen homme vähe elusam ka. Ja kaks esimest kekat kohe, jeeeeeeee -.- Mul on selg puude alt õunade korjamisest ikka veel kange, armas.
Ma olen tähele pannud, et ma olen oma blogipostides kohutavalt negatiivne. Sorry guise.
No comments:
Post a Comment